فرش متناسب با اتاق کودک

1741 بازدید
فرش متناسب با اتاق کودک
  • توضیحات

    اتاق کودک جایی است که کودک در آن بازی می‎کند، می‎خوابد و استعدادهایش شکوفا می‎شود. بنابراین دکور اتاق باید متناسب با روحیه او باشد

  • تماس با کارشناسان ما

    تلفن ثابت : 03154759144

    تلفن همراه : 989120302509+

    ایمیل : info[@]afshincarpet.com

اتاق کودک جایی است که کودک در آن بازی میکند، میخوابد و استعدادهایش شکوفا میشود. بنابراین دکور اتاق باید متناسب با روحیه او باشد و در عین حال کودک را به خلاقیت تشویق نماید. در واقع انتخاب فرش برای اتاق خواب یک کودک کار سختی است، ممکن است تنها چند دقیقه بعد از پهن کردن یک فرش جدید با لک و…مواجه شوید.

نخهای مورد استفاده در باید متفاوت از نخهای فرش سایر اتاقها در نظر گرفته شود تا کودک بتواند بهراحتی روی فرش راه برود، و باعث زخمی شدن دست و پای کودک نوپا نشود.

فرش افشین متناسب با بودجه و طرح و رنگ مورد نظر شما، مجموعهای بینظیر از فرشهای انحصاری فروشی این وب سایت،مجموعه شخصیتهای کارتنی برای کودکان کم سن وسال و فرشهای رده سنی نوجوان را در اختیار شما قرار داده است.

آنچه میبینید مجموعهای بی نظیر از فرشهای سفارشی( درج نام کودک   بر زمینه فرش) و انحصاری فرش افشین است.

 

فرشهای رنگارنگ و خوش نقش، اتاق خواب کودک را به فضایی جذاب و سرشار از زندگی تبدیل می کند. یافتن فرش متناسب با شخصیت کودک کار سختی نیست، ما مجموعه ای بزرگ از فرش اتاق کودک در سایزها و شکلهای مختلف در اختیار شما قرار داده ایم. در حال حاضر محبوبیت برخی شخصیتهای کارتنی در بین کودکان در حال افزایش است به گونهای که انواع چاپ شده آن را بر روی لباس، لوازم جانبی و حتی فرش مشاهده میکنید. درست مثل قصه شاهزاده خانم و یا سایر شخصیتهای کارتونی مورد علاقه کودک به تناسب سن و جنسیت او

 

برچسب ها:
مدیرسایت 1396/04/26
دیدگاه شما
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید