7 قالیچه ایی که رنگ را به خانه ی شما می آورند

1778 بازدید
7 قالیچه ایی که رنگ را به خانه ی شما می آورند
  • توضیحات

    اول از همه یادتان باشد انتخاب یک قالیچه مناسب کاملا بستگی به جنس زمین شما دارد

  • تماس با کارشناسان ما

    تلفن ثابت : 03154759144

    تلفن همراه : 989120302509+

    ایمیل : info[@]afshincarpet.com

 

اضافه کردن رنگ به یک فضای ساده کار سختی به نظر نمی رسد، اما اگر رنگ در و دیوار خانه یتان روشن است و شما هم اجازه ی رنگ کردن و یا حتی بودجه ی آن را ندارید، این کار به این سادگی ها هم نخواهد بود.

اما در این پست به شما پیشنهاداتی می دهیم که به سادگی پهن کردن یک فرش به رنگ و روی خانه ی خود تازگی ببخشید.

 

اول از همه یادتان باشد انتخاب یک قالیچه مناسب کاملا بستگی به جنس زمین شما دارد. بهترین سطوح برای قالیچه ها : چوب،لمینیت،بامبو،سنگ مرمر،پارکت و سطوحی مثل این می باشند.البته این قالیچه ها را معمولا به راحتی نمی توان با دیگر فرش ها ست کرد.

رنگ خیلی مهم است و بدون آن خانه بی روح به نظر می رسد. رنگ های پرطراوت تا زمانی که ناهماهنگی با وسایل خانه ایجاد نکنند بسیار موثر می باشند. مثلا شما نمی توانید یک قالیچه آبی پر رنگ را کنار یک فرش قرمز ایرانی و یک کاناپه ی طرح دار بگذارید. پس رنگ هایی متناسب با وسایل قبلی خود انتخاب کنید.

شما باید اندازه ی فرش را هم مناسب انتخاب کنید. فرش های خیلی بزرگ مناسب دکوراسیون مدرن نیستند و فرش نباید کل زمین را بپوشاند و بهتر است تقریبا 60 سانتی متر از نزدیکترین دیوار اتاق، کوچکتر باشد. به علاوه وقتی فرش پهن می شود باید 75 الی 90 سانتی متر با در فاصله داشته باشد.

 

در آخر یادتان باشد خرید قالیچه می تواند یک سرمایه گذاری باشد، دقیقا مانند هر وسیله ی دیگری که برای خانه می خرید. مطمئن شوید که جنسی خوب و از جایی مطمئن خریداری می کنید. فرش های دست بافت گران تر از نوع ماشینی هستند اما دارای ارزش و ماندگاری بیشتری می باشند.

در هر صورت فرشی را بخرید که با آن حس بهتری دارید.

 

ترجمه و تلخیص از :  دکوراسیون فرش افشین

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

 

 

برچسب ها:
مدیرسایت 1396/04/28
دیدگاه شما
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید