فرش مناسب برای دکوراسیون اتاق خواب

4757 بازدید
فرش مناسب برای دکوراسیون اتاق خواب
  • توضیحات

    خریدن فرش کمی گیج کننده است مخصوصا وقتی که می خواهید برای اتاق خواب تصمیم بگیرید.

  • تماس با کارشناسان ما

    تلفن ثابت : 03154759144

    تلفن همراه : 989120302509+

    ایمیل : info[@]afshincarpet.com

خریدن فرش کمی گیج کننده است مخصوصا وقتی که می خواهید برای اتاق خواب تصمیم بگیرید. به اعتقاد خیلی از مردم چون قسمت زیادی از اتاق خواب توسط تخت پوشیده می شود ، لازم نیست فرش بزرگی تهیه کنیم. در هر صورت یک قالیچه یا فرش مناسب می تواند آخرین چیزی باشد که برای تکمیل دکوراسیون اتاق خواب لازم است.

فرش ها

وقتی که در اتاق خواب از فرش استفاده می کنید، یا باید تخت کاملا روی فرش باشد و یا کاملا روی زمین باشد. یعنی اینکه نصف قالیچه زیر تخت باشد و نصف دیگر خالی باشد نمای جالبی ندارد. این درست است که قسمت زیادی از فرش را تخت اشغال می کند، اما اتاقی که قالیچه ی کوچکی دارد و قسمتی از آن با فرش پوشیده نشده حالتی غیر عادی دارد.

 

کسای که دوست ندارند کل فضای اتاق را فرش بپوشاند می توانند یک سمت اتاق را تخت قرار دهند ، به طوری که کاملا روی زمین باشد و قسمت دیگر را نیز فرش پهن کنند ، در این صورت نباید تخت وسط اتاق گذاشته شود. اما اگر خواستید تخت وسط اتاق باشد ، سعی کنید فرشی تهیه کنید که حداقل به صورت قرینه مقداری از آن از اطاف تخت بیرون زده باشد.

فرش هایی با عمر طولانی

اتاق خواب احتمالا بهترین اتاق خانه است که استحقاق فرشی با کیفیت و عمر طولانی را دارد. جاییست که مهمان های زیادی به آن رفت و آمد نمی کنند و نزدیک وروردی خانه هم نیست در نتیجه کمتر دچار کهنگی و کثیفی می گردد.

اتاق خواب همچنین مکان خوبی برای پهن کردن فرش های ظریف است ، چرا که برعکس دیگر اتاق ها جایی نیست که غذا در آن خورده شود به همین دلیل خطر ریختن مواد غذایی بر روی ان کمتر است. همچنین اتاق خواب جاییست که شما بیشر تمایل دارید تا پابرهنه باشید، پس می توانید حس لوکس بودن فرشتان را زیر پا حس کنید.

قالیچه های کوچک

قالیچه های کوچک و قالیچه های دراز، برای استفاده در اتاق خواب عالی اند. چه بر روی فرش های موجود پهن شود، چه بر روی موکت های سرتاسری و چه روی زمین لخت. شما می توانید برای جداسازی قسمت های مختلف در اتاق ، مثل نیمکت یا انباری از آن ها استفاده کنید یا اگر جای جداگانه ای برای نشستن در نظر گرفته اید به کمک این قالیچه ها آن را مشخص کنید.

شما می توانید آن ها را در هر طرف از تخت خواب پهن کنید تا صبح ها به محض انکه می ایستید حس خوب و نرمی را زیر پای خود تجربه کنید.

رنگ و طرح

مانند همیشه برای انتخاب طرح و رنگ فرش باید ببینید که آن اتاق چه استفاده ای دارد. مثلا اگر شما واقعا عاشق رنگ های روشن با طرح های جسورانه هستید، آن را در اتق خواب بکار گیرید. البته در نظر داشته باشید که اتاق خواب جایی برای استراحت کردن است،پس اگر حتما می خواهید رنگ های روشن و طرح های جسورانه داشته باشید ، بهتر است انواع ملایم و طبیعی تر رنگ ها و طرح ها را انتخاب کنید. بدین صورت شما توانسته اید با کمترین میزان رنگ های جیغ ، حس راحتی و آرامش را به اتاق ببرید .

برچسب ها:
مدیرسایت 1396/05/08
دیدگاه شما
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید